Hem Alican hem de Sena, gerektiğinde takibi mümkün kılan bir planlama sunmaktadır. Eğitim planları bireysel ihtiyaç ve hedeflere göre yazılır,alternatif olarak devam eden koçluk hizmetinde kişiye sunulur.

PLANLARFİYAT
Online Koçluk / 4 Hafta300 TL
Online Koçluk / 12 Hafta500 TL
E-Mail Danışmanlığı / 4 Hafta250 TL
E-Mail Danışmanlığı / 12 Hafta450 TL
Birebir Form KontrolYakında
Yarışma Hazırlığı KoçluğuYakında
Alican ve Sena ile antrenman (90dk)250 TL

Alican ile personal training 
Personal Training / 1 Ders150 TL
Personal Training / 6 Ders700 TL
Personal Training / 12 Ders1.200 TL
Personal Training / 20 Ders1.800 TL
Personal Training / 36 Ders3.200 TL

PLANLARFİYAT
Online Koçluk / 4 Hafta400 TL
Online Koçluk / 12 Hafta690 TL
E-Mail Danışmanlığı / 4 Hafta350 TL
E-Mail Danışmanlığı / 12 Hafta600 TL
Birebir Form KontrolYakında
Yarışma Hazırlığı KoçluğuYakında
Alican ve Sena ile antrenman (90dk)250 TL

Sena ile personal training 
Personal Training / 1 Ders200 TL
Personal Training / 6 Ders1.100 TL
Personal Training / 12 Ders2.000 TL
Personal Training / 20 Ders3.200 TL
Personal Training / 36 Ders4.800 TL

Fiyatlara %18 KDV Dahildir.


KOÇLUK NEDEN ÖNEMLİ?
Eğer koçunuz size planlamaların arkasındaki bilimi aktaramayıp sizde şüphe uyandırıyor ve cevabını veremediği sorularla size bu inancı yükleyemiyorsa bir sorununuz var demektir.Bununla birlikte doğru ve kanıtlara dayalı cevaplar verilmesi,müşterinin hem kendini geliştirmesine yardımcı olur hem de süreç bir bütün olarak anlaşıldığından kişiye yüksek motivasyon sağlar.

 

NE KADAR ZAMANDIR KOÇLUK YAPIYORUZ?
Alican ile Sena kendi özel deneyimlerini, aldıkları eğitimler ile yurtdışı araştırmaları ve kanıtlara dayalı bilimsel projeleri yabancı dil vasıtası ile çevirip,uygulayıp bu deneyimlerini insanlara yardımcı olmak için kullanıyorlar ve 2016 yılından beri bu alanda profesyonel koçluk yapıyorlar.

 

NELER SAĞLIYORUZ?

Online Koçluk : Sağlık durumunuz ve Online Koçluk hedefiniz baz alınarak hazırlanan bu özel koçluk planıdır. Maksimal gelişim için egzersizlerin nasıl yapılacağına dair ayrıntılı açıklamalar, videolar ve ilerleyişinizi değerlendiren form kontrolleri ile sistematik planlamanızı içerir. WhatsApp üzerinden iletişim imkanı sunar. Antrenman sistemi sürekliliği sağlamak için 4 ila 6 hafta sonunda değiştirilir.

E-Mail Danışmanlığı : Online Koçluk eğitim sistemi ile aynı şekilde ilerleyen eğitim sistemidir. Sadece email üzerinden haftada bir kez konuyla ilgili sorularınızı kapsayan soru-cevap ve form kontrollerinizi içerir.

Birebir Form Kontrol : Eğer bir planlama sahibiyseniz, şimdi ve sonrası için form kontrolüne ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız ayda bir veya altı haftada bir form kontrol programına dahil olabilir ve bundan yararlanabilirsiniz. 12 haftalık bir planlama dahilinde ve bu planlamanın dışına çıkmadan sabit bir şekilde ilerlenmesi gerekir. (Üst seviye sporcular ve yarışmacılar için uygundur)

Yarışma Hazırlığı Koçluğu : Aylık koçluk ile aynı şekilde ilerleyen sonucunda podyuma adım attığınız eğitim sistemidir.
Alican ve Sena ile ANTRENMAN: Bizimle Antrenman! Başlangıç seviyesi için planlamalarınızdaki egzersizlerin nasıl uygulanacağını hem sizin üzerinizde ve hem kendimiz sizlere detaylıca göstererek ve aynı zamanda soru-cevap şeklinde ilerleyen 60 dakikalık bir seans.

Alican ile birebir ANTRENMAN : Bu kesinlikle bir Ö bir özel ders/personal training seansı değildir. Alican’ın mevcut antrenman sistemini ve tekniklerini birebir uygulayacağınız bir zaman dilimidir. Yaklaşık 90 dakika kadar itme,çekme(üst ekstrimite) ve bacak(alt ekstrimite) antrenman dilimlerinden biri olabilir.

Sena ile birebir ANTRENMAN : Bu kesinlikle bir özel ders/personal training seansı değidir. Sadece kadınlara özel olup Sena’nın kendi antrenman tekniği ve tarzı ile hem kendini hem de karşı tarafı çalıştıracağı; yaklaşık 80 dakika sürecek bir seanstır. Bölgeyi antrenmana gelecek olan kişi kendisi seçer ve Sena ile beraber o bölgeye özel antrenmanı yapar.

PERSONAL TRAINING : Bu eğitim sistemi Sena ya da Alican gözetiminde birebir gerçekleştirilir. 1 ila 60 derslik geniş paketlerden oluşan kişiye özel planlanmış eğitim sistemidir. İdeal PT haftalık 3 gün olarak belirlenmiştir fakat bu kişinin durumuna ve isteklerine göre daha fazla veya daha az olarak düzenlenebilir.

BİZİMLE ÇALIŞ…
Öncelikle hangi Koç ile çalışmaya karar vermeniz gerekli. Daha sonrasında size en uygun paketi seçip Koç’unuza e-mail adresi üzerinden ulaşmanız gerekmektedir.